Rooster van aftreden

 

  Aftredend op Herbenoembaar op
Alphonse Hanlo 30 juni 2025 (maximale zittingstermijn) 1 juli 2021
Tineke van Lenthe   1 oktober 2022
Arjan Groen   1 oktober 2022
Mariska Reudink   1 juli 2025
Janita Gorte   1 juli 2025

 

Hier kunt een een melding doen.